Asortyment

Szeroka gama naszych produktów

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór okien i drzwi PVC które idealnie pasują do każdego rodzaju budynków zarówno domów jednorodzinnych, mieszkań, a także powierzchni biurowych. Zapewniają one nie tylko estetyczny wygląd, ale gwarantują również doskonałe ocieplenie pomieszczenia.

Szeroka gama naszych produktów

Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju drzwi wejściowe. Wychodząc naprzeciw naszym klientom posiadamy w ofercie bardzo dużą ilość wzorów, kolorów, a także zdobień na drzwiach. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania drzwi do każdego wnętrza. Ale wygląd to oczywiście nie wszystko.

Szeroka gama naszych produktów

Eleganckie drzwi do każdego wnętrza
W naszej obszernej ofercie znajdziesz drzwi, które idealnie wkomponują się w każdą domową czy biurową przestrzeń – dyskretnie współgrając z pozostałym wystrojem bądź stanowiąc dla niego ciekawy, wyrazisty kontrast. Niezależnie od tego, czy poszukujesz drzwi w stylu na wskroś nowoczesnym, klasycznym lub uniwersalnym, możesz wybierać wśród ogromnej ilości kolekcji, typów okleiny, a także kolorystyki.

Szeroka gama naszych produktów

Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju bramy garażowe i przemysłowe, zarówno do budownictwa tradycyjnego jak i nowoczesnych energooszczędnych technologii. Przy wyborze bram kierujemy się przede wszystkim zapewnieniem bezpieczeństwa, a także najwyższą jakością i wygodą podczas ich użytkowania.

Szeroka gama naszych produktów

Nowoczesne rozwiązanie przesłony zewnętrznej zapewniającej zabezpieczenie przed słońcem oraz chroniące nasz dom przed włamaniem.

Szeroka gama naszych produktów

Parapety wewnętrzne i zewnętrzne mogą być wykonane z różnych materiałów, które można dostosować do aranżacji całego pomieszczenia. Popularnym rozwiązaniem są parapety wewnętrzne z tworzywa sztucznego, czyli PCV. Jest to oszczędne rozwiązanie, a mnogość kolorów i wzorów pozwala dobrać je do wyglądu każdego pomieszczenia. Dużym powodzeniem cieszą się także parapety z konglomeratów marmurowych. Takie parapety charakteryzują się dużą trwałością i atrakcyjnym wyglądem. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą

Szeroka gama naszych produktów

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów, zapewniamy kompleksowe doradztwo, wysokiej jakości produkty oraz dodatkowe usługi z zakresu osłon okiennych.
W naszym asortymencie znaleźć można osłony okienne w różnych kolorach i wzorach, które z łatwością można dopasować do stylu wybranego wnętrza i potrzeb użytkowników.

Szeroka gama naszych produktów

Prezentowane przez nas klamki są wykonane z odpornych na ścieranie materiałów. kształt, kolor, rodzaj – czasem najmniejszy szczegół wpływa na zmianę wizerunku całego wnętrza. Wybierz klamki wpisujące się pod Twoje gusta i aranżację miejsca.
Zapewniamy Państwu bogaty wybór klamek

Szeroka gama naszych produktów

Inny asortyment