Osłony okienne

Osłony okienne Asortyment

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów, zapewniamy kompleksowe doradztwo, wysokiej jakości produkty oraz dodatkowe usługi z zakresu osłon okiennych.
W naszym asortymencie znaleźć można osłony okienne w różnych kolorach i wzorach, które z łatwością można dopasować do stylu wybranego wnętrza i potrzeb użytkowników.

Rolety oferujemy rolety materiałowe w kasetce i z prowadnicami o różnym stopniu zaciemnienia.

Żaluzje umożliwiają łatwe regulowanie ilości wpadającego do pomieszczenie światła, mogą być zarówno aluminiowe lub drewniane.

Moskitiery w nowoczesnej odsłonie (np. przesuwne, ramkowe, rolowane, drzwiowe) nie tylko skutecznie chronią nas przed niechcianymi insektami, ale również dobrze przepuszczają światło i powietrze

Plisy kształtem przypominające harmonijkę, pozwalają w łatwy sposób ograniczyć ilość wpadającego światła.

Rolety dzień i noc w obudowie kasetowej to ciekawy rodzaj osłony okiennej, który łączy w sobie cechy rolety i żaluzji. Składają się z poziomych pasów materiału, które różnią się między sobą stopniem przepuszczalności promieni słonecznych. Jest to rozwiązanie umożliwiające swobodne dozowanie ilości wpadającego do pomieszczenia światła.

Mogą także stanowić praktyczny system dekoracji okien – występują w szerokiej gamie kolorów, przez co każdy znajdzie rolety pasujące do siebie i swojego wnętrza.